Kosmetika-Recenze

Recenze - Eyeshadow Pencil Jordana

4. dubna 2015 v 22:26 | Marky
Ahoj, na dnes jsem si pro vás připravila článek s recenzí. O téhle tužce jsem se zmínila už v článku s veletrhem. Tak teď, když už jsem tužka použila vám jí můžu zrecenzovat. Jinak se omlouvám, že video nevyšlo dopoledne, jak mívám ve zvyku, ale neměla jsem ten článek připravený. A ještě, než se dáte do článku, dám vám sem krááásnou fotku od Anetky, když jsem se v úterý byla podívat na vojáky, kteří byli v Ruzyňských kasárnách. (stanice autobusu Staré náměstí nebo Ciolkovského, Sídliště na Dědině). Tak se podívejte na tu krásnou fotku a šup na recenzi, která je pod perexem.
(jj, já a můj boIfriend)

Make-up Revolutin + Recenze

15. února 2015 v 22:08 | Marky
Ahoj koblížci! Smějící se Dobře, tohle byl netradiční úvod. Právě jsem dokoukala nové video od HolkyZeStayZ, takže jsem trošku rozjetá. No, snad se sklidním.
Omlouvám se, že článek nebyl včera, ale v pátek, kdy většinou články předpisuju jsem večer byla s rodičema v McDonaldu na Spartě. Lidi, choďte na Spartu, je tam málo lidí. Smějící se Tramvaje 25, 1, 12, 8 to jistí. No, takže jsem byla v pátek na praxi, Pražského povstání, Pankrác a večer McDonald. V sobotu mi přijela kámo�%A

Blanchette 2Phase Eye Make-up Remover - Recenze

7. února 2015 v 10:55 | Marky
Ahoj, na dnešek jsem si připravila recenzi na dvoufázový odličovač od značky Blanchette.
Ještě před tím, než se dám do recenze, bych se vás na něco ráda zeptala.
Včera večer jsem si objednala pár věcí od Makeup Revolution, plánuju o tom článek, ale nechtěly by jste i recenzi?
Jinak to už je vše. Jdeme na recenzi. :)

Dermacol Ultra Black Dipliner - recenze

1. ledna 2015 v 12:11 | Marky
Ahoj! Vítám vás u prvního článku v roce 2015, jakého jste měli Silvestra? Doufám, že tak super jako já. Už mám pro vás připravené další tři články - novinky v kosmetice za leden pro rok 2015, líčení očí a nailart. Co by jste chtěli nejdřív? Pište mi to prosím rovnou do komentářu, musím na tom začít pracovat. Smějící se Nechci to tu zbytečně okecávat, tak se asi rovnou vrhneme na recenzi těchto tekutých linek od Dermacolu, ne?

Recenze na rtěnky od Claire's

30. listopadu 2014 v 10:39 | Marky
Čauky mňauky, skoro po týdnu přicházím s novým článkem. A mám tu tu slíbenou recenzi na rtěnky z Claire's. Mám dvě, zelenou a fialovou. Jeden kus stál 99 kč.
Ještě bych vám měla oznámit, že od příštího týdne budu celý prosinec přidávat sérii vánočních článků, tak se těšte. Nebude se jednat pouze o různé tipy, ale i o různá líčení. První článek vydám do pátku, už ho mám napsaný. Smějící se
Tak se asi vrhneme na recenzi, ne? Fotky a celá recenze bude opět v CČ.

Recenze na laky na nehty od Claire's

25. listopadu 2014 v 18:52 | Marky
Ahoj, mám pro vás další článek, tentokrát recenzi na laky na nehty značky Claire's. Tak to nebudeme okecávat a jdeme na to, ne? :)
Více v CČ.
 
 

Reklama