Články-ostatní

Praha z jiného úhlu

10. května 2015 v 7:18 | Marky


Snad každý byl alespoň jednou v Praze. Myslím, že Pražský hrad, Staromák, Václavák, Petřín, Karlův most a Národní divadlo, je klasika, kam chodí snad všichni. Silně ale pochybuju, že jste byli v Letenských sadech nebo na tajných místech okolo Hradu. V tomto článku bych je ráda představila. Nevinný
Rozklikněte celý článek a pokochejte se fotkama a článkem k tomu.

Photoshoot z Petřína

7. března 2015 v 10:35 | Marky

Dámy a pánové, už jsem tady zase! Tentokrát ne s žádným tutoriálem ani ničím takovým, ale mýma dokonalýma fotážema z Petřína, kde jsem v pondělí s kámoškou byla (ano, chtěla novou profilovku, tak jsem se nechala vyfotit taky a vznikly z toho skvělý fotky).
No, ehm. To bysme asi nebyly my, kdyby se nám zase něco nepřihodilo. Začalo to tím, že jsem měla přistoupit k ní do tramvaje (kterou jsem málem opět nestihla, haha). Vzrůšo začalo prakticky hned, protože tramvaják na mě čekal a neslyšel, že bych mu řekla "díky", který jsem řekla, nemůžu za to, že přes dveře neslyší.
Lidi na nás hned opovrhlivě koukali, protože my dvě jsme pořád vytlemený jak leča. Docela hezu. Když jsme dojely na Pohořelec (nejlepší cesta k Petřínu!!), tak jsme vystoupily, překvapivě, haha. To jste nečekali, co? Já taky ne (ehm - fórek, máte se smát).
Potloukali jsme se okolo Petřínské rozhledny a pak jsme nějak sešly dolů až jsme se objevily u takové hospody. A tady začaly vznikat naše fakin hezu fotáže. Kája moc ráda pózuje, takže nám vzniklo dost dobrých fotek (ta mrcha stejně půlku vymazala, protože "vypadám jako zhulená, podívej se na to.") A pak přišla řada na mě. Nejvíc jsme se fotily u místa, které nevím jak bych popsala. Je tam dole ta hospoda a je tam nějaká studánka. To třeba poznáte z fotek.
Když jsme se konečně dofotily, jely jsme z Hellichovi tram č. 20 do Divoké Šárky, přestoupily jsme na bus 119 a hurá do OC Šestka. Je tam totiž Pimkie. Hned jsme si tam vybraly nějaké oblečení a fotily se v kabince (1. fotka). Nic jsme si nekoupily a šly jsme na bus.
To budete teď koukat. Smějící se V létě, když moje kamka jela busem z OC Šestka, řidič jí zdravil a měl tam své tel číslo a popisek "hledám spřízněnou duši." Tehdy si ho uložila a trollily jsme ho. Nynější autobusák nás taky pozdravil. Mojí prdlou kamku napadlo na to číslo zavolat. Ze předu se ozvalo ,,Prosím?" hned následoval náš výbuch smíchu. Na Sídlišti Červený Vrch jsme radši vystoupily.
Pak jsme potkaly ještě jednoho našeho známého. Na Silvestra, když jsme jely do Depa, k nám nastoupil nějaký chlápek a ptal se, jestli nemáme "cígo". Pak kámoščinu sestřenici pohladil po hlavě. No, potkaly jsme ho Na S. Červený Vrch a udělal to samý nám. Nechutný.
Smůla pro nás, zavřely nám v Palladiu KFC (nevíet někdo, jestli ho zase otevřou? Chodila jsem tam s kelímkem.) V Tally Weijlu jsem si koupila hezkou sukni. Někdy vám jí ukážu. :)
Na závěr jsme se stavily v McDonaldu na zmrzlinu (McFlurry malina je dokonalý!) a jely jsme domů. No, tím by skončil náš vtipnej den.
Jak jste strávily prázdniny vy?
Btw. - zítra (v neděli), jdu ven s kámoškou která libově fotí, tak možná bude další fotážní článek. Klikněte na celý článek, je tam menší ukázka těch nejlepších fotek. Dohromady jich bylo asi 15.
A ještě něco - moje BFFFFFFFF Ivča si založila blog (kolikátý už?) Nemám tucha, ale tenhle jí snad už vydrží. Smějící se Bude tam spát různé recenze na knihy a seriály, tak se určitě podívejte. Odkaz ZDE. Nevím, jestli jde na Webnode psát komentář, ale pokud jo, tak jí ho určitě napište. No a doufám, že přístí týden bude konečně nějaké líčení. :D Jsem docela líná něco dělat, i když nápadů mám habaděj.
To je všechno, tak se mějte. *placák*
Kontakty:
Facebook: Little-me
Twitter: Neon_Marky
Instagram: Neon.MarkyWishlist 2014

14. prosince 2014 v 10:00 | MarkyAhoj všichni, vítám vás u nového článku, který patří do Vánoční edice. Tentokrát to bude Wishlist - aneb co si přeju k Vánocům. Díky Caroline Cumrik jsem narazila na webovou stránku dejmidarek.cz, kde se zaregistrujete a přidáváte, co byste chtěli k Vánocům. Já si tam dála pár dárků. Já si toho letos ani moc nepřeju. Mrkající Lístky na vlak do Ostravy a Plzně si tam dát nemůžu, lel. Doufám, že vás to bude bavit, minulý článek moc úspěšnosti neměl, to mě hodně mrzí, protože jsem myslela, že by vás nailart mohl bavit... asi ne no, tak nevím, jaký druh článků byste chtěli... Komentáře jsou pro mě hrozně důležité, jako asi pro každého blogera.
Jinak zde máte můj účet na dejmidarek :)
Opět, více bude v CČ.

Vánoční dekorace (Vánoční edice článků)

6. prosince 2014 v 11:18 | Marky
(favim.com)
Ahoj, vítám vás u dnešního článku. Teď bych sem nejradši napsala tolik vytlemených smajlíků, že by jste se z toho vy víte co. Smějící se
Tento článek jsem psala v době, kdy nefungovala doprava... takže... OMG SNÍÍÍÍH!! Sníh je boží. Teda, to že nejezdily tramvaje a vlaky nebylo boží, komplikovalo mi to cestu do školy, ale aspoň jsem jezdila s kámoškou, heh.
Tak se asi vrhneme na článek, ne?
Více opět v CČ.

Tipy na Vánoce (dárky)

3. prosince 2014 v 14:46 | Marky

TIPY NA VÁNOCE

Ahoj, mám tu pro vás nový článek z vánoční edice. Jak jsem psala v předchozím článku psala, na prosinec jsem si přichystala vánoční edici článků. Budou to různé typy na dárky, cukroví (heh, možná), tutoriály na líčení a další.

První ze série článků budou tipy na dárky. Tak jdeme na to, ne?
Více v CČ.

Kouzlo podzimu

8. listopadu 2014 v 22:18 | Marky
Foto: weheartit.com
Ahoj všichni, vítám vás u večerního sobotního článku. Dnešní článek bude na téma "podzim" :) Chtěla bych vám dát pár typů, jak si třeba podzimní čas zpříjemnit. :)
Podzim je roční období plné depresí, ale zase je jedno z nejhezčích. Já mám podzim hodně ráda, ale ty deprese k tomu moc ne.
Jako první jsem si pro vás připravila fotk,y fotila jsem je cca. před měsícem, kdy bylo listí krásně barevné a celkově byl podzim veselejší. Já mám ale ráda i to tmavo a mlhy, protože je to creepy, ale upřímně, vstávat se mi do toho vůbec nechce. Mám ve zvyku v tramvaji koukat z okýnka a přiznejme si, ráno před sedmou hodinou toho ve tmě moc neuvidíte. Je to velká škoda, protože projíždím Starou Prahou, která je prostě dokonalá a když vidíte ten chrám a Pražský hrad ve stínu vycházejícího slunce, je to mega nejvíc dokonalé.
Tak konec okecávání zbytečností, pod perexem máte fotky podzimu (ne že by to byla nějaká extra kvalita). Ještě níž budete mít typy, jak si podzim zpříjemnit, nebo-li, co mám já na podzim ráda.

Happy Halloween! // Sugar Skulls

31. října 2014 v 22:57 | Marky
Ahoj, všechny vás zdravím.
Wtf, okay, to není způsob, kterým bych normálně zdravila, protože "ahoj všichni", "zdravím," atd... není, jak já bych se vyjadřovala. Já moc elegance a takovýho toho "blogerskýho vyjadřování" nepobrala...
TAKŽE AHOJ!
Dnes, když je ten Halloween jsem si pro vás připravila halloweenský článek o letos až ovečkovsky populárním Sugar Skulls, nebo-li španělsky La-Muerta.
Více v CČ.
 
 

Reklama