Články-já

Marnet Agency - Praha za 4 hodiny

21. února 2015 v 10:20 | Marky
Haha, jak začít? Fakt nemám tušení.
To určitě spousty z vás neví, ale dřív jsem měla hodně fansite stránek. Od Jetixu, Disney Channelu a Miley jsem se dostala až k Zendaye. Díky tomuto blogu jsem potkala spousty super lidí - Anetku, Tomáše a Verču. S Tomášem už se nebavíme, ale who cares.
S Anet se kamarádíme čtyři roky. Měly jsme spolu blog o Arianě Grande a tam jsme poznaly Petruš, ale o tom až jindy.
S Anet jsme si dřív psaly jednou za několik týdnů, ale poslední rok a půl si píšem každý den miliony zpráv.
A přesně před týdnem jsme se konečně viděly!
Anet přijela ve 14.10 na Hlavní nádraží v Praze, sešly jsme se před Tally Weijlem. Moje tramvaj měla spoždění, takže jsme se špatně hledaly. ALE NAŠLY JSME SE! V automatu jsme koupily 24h lístek do MHD (za pouhých 55 kč, no neochčij dopravní podnik). Jakmile byl lístek, jely jsme metrem na Náměstí Republiky. V Palladiu jsme prošly pár obchodů a stavily jsme se nahoře na jídle. Kdo by to byl řekl, my jsme obě takové nemluvné, že se s cizími lidmi moc nebavíme, ale s Anet nám jela huba pořád. Hodně jsem se bála, že to bude úplně jiné, než v chatu, mám jednu nepříjemnou zkušenost, že když jsem se sešla s jednou holkou, za celé 4 hodiny jsme si řekly pár vět. Naštěstí to dopadlo nad má očekávání a z Anet se vyklubal pěknej drak.
Třeba na takové "JDI" nezapomenu. Šly jsme spolu do obchodního domu Kotva do zrcadlového labyrintu. Jak jsme tak hledaly, kde to je, mě Anet strčila do silnice se slovem "jdi", kde mě málem přejelo auto. No, Anetko, jak by ses dostala zpátky na Hlavák? Nevinný V labyrintu to bylo super, prošly jsme ho za dvě minuty s rukama před sebou. Asi 3x jsme se ještě do něj vrátily a točily to. Smějící se
Anet by jednou chtěla na FAMU, tak hned po labyrintu jsme se metrem svezly na Národní Třídu a šly pěšky k Národnímu divadlu. Málem nás přejel kamion, ale to nikoho nezajímá, hehe. Když si vyfotila FAMU, kavárnu Slavii, divadlo a Vltavu, jely jsme tramvají na Staroměstskou. Hned jsme zapadly do Hany Bany. Hah a co teď? ,,Dáme si dvakrát Chai Latté. A jaké je prosím heslo na wifi?" Stay závislyčky pls. Ne, my to heslo potřebovaly, přísahám! Měly jsme mít srazík, ale nebyl.
Když jsme dochillovaly v Hany Bany, na mostě mezi Staroměstskou a Malostranskou jsme udělaly několik fotek (například ta úvodní) a zaútočily jsme opět na metro. Jely jsme na Náměstí Míru k Vinohradskému divadlu. Konalo se tam nějaké vystoupení a Anet je vášnivá sběratelka autogramů, tak jsme to nemohly vynechat. Obešly jsme divadlo, nakukovaly do oken a dveří, ale autogram nemáme ani jeden. Zamračený Tak někdy jindy, herce můžete potkat i v MHD.
Vyfotily jsme si kostel a pak jsme šly na tramvaj. Měla přijet v 18:31, přijela v 18:33. Vlak do Pardubic jel v 18:51. Bylo 18:40 a my jsme čekaly na I.P.Pavlova na metříčko. Když se uráčilo přijet, spriintem jsme běžely až na poslední nástupiště. A cestou jsme potkaly mojí kamarádku, která tam byla doprovodit na vlak svojí další kamku. Sotva jsme jí pozdravily, haha.
Anet nastoupila do vlaku a tím naše dobrosužství končí.
Pevně doufám, že se zase uvidíme co nejdřív, protože to bylo strašně super. Proč ti nejlepší lidé bydlí tak daleko?! Plačící Andopando, uč se, ať seš brzo v Praze. Plačící
A docela dost jsme toho nestihly. Chtěly jsme se podívat na Konzervatoř, Rudolfinum a jeden takový libový baráček na okraji Břevnova a Střešovic. Lepší barák jste neviděli, přísahám! Až budu někde mimo tramvaj, tak ho vyfotím a dám na Instagram, kde mě určitě followměte.
To by bylo už asi opravdu všdchno. A nebojte se, že vám u budu popisovat každý venek, kam s kým jdu. tyhle články se budou týkat jen lidí, co jsou VIP.
Příští týden vyjde nailart, další asi líčení. Zatím mám v plánu samé líčení, haha.
No a minulý týden jsme ve škole dostaly nabídku přihlásit se do soutěže v líčení. Docela jsem chtěla, měla jsem i nápad, ale jsem posera a nepřihlásila jsem se nikam. Možná příště, idk... Většinu líčení chci zpracovat prvně na blog, pak až do soutěže.
To je všechno, fakt!
Mějte se krásně a skládejte básně! ♥
Čus koblížci. ♥
*placák*

Shrnutí roku 2014

4. ledna 2015 v 10:55 | Marky
Novoroční ohňostroj v Praze, točeno z Karlova mostu (blíž k Malostranskému náměstí).
Zdravím vás všechny u nejnovějšího článku. Ještě před tím, než se zase vydáme na normální články, bych se chtěla ohlédnout za rokem 2014 a pro vás je to šance mě lépe poznat.

Orientační článek

7. října 2014 v 16:49 | Marky
Při čtení článku doporučuji si pustit tuhle píšničku.

Ahoj všichni, po dlouhé době (po měsící, panečku, to to uteklo), jsem se rozhodla napsat nový článek. Nelíbí se mi, jak to tu stojí. Tak alespoň nějaký informativní článek by si to zasloužilo, ne?
• Mám připravenou mou vlastní (a první) recenzi na paletku očních stíny Naked 2 Urban Decay. Sice paletka vyšla už před rokem, ale když už to mám tak hezky připravené...
• Napadlo mě udělat rozhovor s nějakou vámi oblíbenou blogerkou a nebo s někým, s kým bych rozhovr moc chtěla udělat, na blogu je také, ale kromě blogu se věnuje také fotografování a módě. Došlo vám trošku kdo to je? Ne? Nevadí. V budoucnu se to dozvíte.
• Plánuji nějaké DIY! Mám toho vyzkoušeného hodně, tak uvidíme.
• Wishlist - aneb co si přeju k Vánocům. Věřte mi, že toho zatím moc není.
• Podzimní článek
• Podzimní líčení - aneb když řádím na své mladší sestře.

Myslím, že na závěr bych mohla napsat něco o nové škole. Přece jenom, některé už jsem trošku poznala. Myslím, že se jako kolektiv sneseme. Je tam pár holek, se kterými se bavím hodně, pak taky spousta, s kterými se nebavím vůbec. Hlavní je, že se zatím nehádáme. Nikdy ale nebude mít tahle třída na tu mojí ze základky. To vím na 100%.
Děkuji za váš čas, který jste věnovali přečtení článku. ♥
Ahojda! *placák*


První den na nové škole - mé dojmy

1. září 2014 v 21:54 | Marky

Dnes, 1. září, se žáci opět vrací do školy. Bohužel i já. A i já patřím mezi ty nebohý studentíky, kteří jsou vyklepaní z prvního dne školy. Možná jsem to zmiňovala, ale dneska jsem šla na SOU Služeb, obor kosmetické služby. Tak mě napadlo, proč nenapsat mé první dojmy? Dobře, dáme se do toho.
Ráno jsem jela tramvají. Moc jsem nesnídala, protože kdo by v nervozitě jedl? Alespoň já ne. Oblékla jsem se úplně obyčejně. Legíny, tílko, přes to croptop (to ričko nad pupík) a navrch mikinu.
Na záda batoh a jelo se. Nastoupila jsem do tramvaje, pak jsem přestoupila na metro a když jsem vystoupila, uvědomila jsem si, jak moc tam nechci. Vrátit se do metra jsem ale už nemohla, ten hajzl ujel. Napadlo mě si ještě počkat na druhý metro a jet dál a z toho propadenýho tunelu už nevylézt, žila bych si happy life pod zemí. Dobíhala jsem autobus a když jsem viděla nafoukanou krávu, už od pohledu, tam se mnou jede... no, bála jsem se, co bude dál.
Vystoupila jsem, zamířila jsem si to ke škole a když jsem viděla, co všechno tam je... říkala jsem si Co tady kurva dělám?! Sem já nepatřim! Všichni na mě tak divně čuměli... všichni kouřili.. No, tak jsem ty pohledy ignorovala, vešla jsem do školy, poslali mě k tělocvičně, kde mimochodem byly samý starší ročníky. Chtěla jsem utýct. Pak nás poslali dovnitř a poznala jsem tam svojí třídu. Některé holky jsou dost zmalované a vypadají nesympaticky, ale čtyři-pět z nich mi připadá pohodě.
Po přivítání prváků nás zavedli do třídy pro odborný výcvik, kde nám řekli menší info a pak jsme šli do naší třídy. Konec školy jsme zakončili prohlídkou školy.
Přijde mi akorát divné, že jim chybí skříňky pro pár studentů. Tak kde budou mít svoje věci? To mi přijde nedořešený...
Po škole jsem jela s dvěma holkama autobusem na nejmenovanou stanici, přestoupili jsme na metro a měla jsem šanci je aslespoň trošku poznat. Uvidíme, jaké to bude dál.
Co vy, jaká jste měli svuj první den? Dejte mi vědět, jestli jste také šli na střední, pokračujete na základce, nebo něco jiného.
 
 

Reklama