Články-akce

World Of Beauty & SPA

14. března 2015 v 11:58 | Marky

Ahoj, včera jsme se školou byly na akci World Of Beauty & SPA".
Sjíždí se sem všechny kosmetické značky, které třeba v drogerii nenajdete + obchody zaměřené na profesionální pomůcky na kosmetiku. Když vystoupíte v metru v Letňanech (správným východem), hned to uvidíte. To výstaviště nejde přehlídnout. Smějící se Pokud tam pojedete, schválně jestli se vám povede odjet s prázdnou.

Fotky z výstavy a všechno ostatni je v celém článku.
A ještě si prosím otevřete tenhle odkaz a přečtěte si to. Můžete pomoct. :)

Kontakty:
Facebook: Little-me
Twitter: Neon_Marky
Instagram: Neon.Marky


Soutěž Koruna Kreativity

31. ledna 2015 v 10:22 | Marky
nemám úvodní fotku, tak si musíme vystačit s písničkou.

V pátek 23.ledna 2015 se konalo pokračování soutěže Koruna Kreativity, na které jsme se byli se školou podívat. Soutěž se jako minule konala v KC Zahrada (dostanete se tam metrem C a vystoupíte na Chodově nebo Opatově).
Soutěž měla opět několik kategorií a to - dámský společenský účes, bodyart, nailart, líčení, pánský střih. Doufám, že jsem na něco nezapomněla. Nevinný Asi už nemá smysl to nějak okecávat a podívejte se na fotky, které jsou v CČ.
Omlouvám se za kvalitu fotek, ale jsou focené mobilem. A ani nevím, jaké jsou výsledky, protožeuž ve dvě jsem odešla.

Soutěž Koruna Kreativity

14. listopadu 2014 v 22:14 | Marky
(ke čtení článku si pusťte tuto písničku)
Ahoj, vítám vás u dnešního článku. Bohužel vás zase zklamu, ale to líčení ještě pořád nemám nafocené. Nechci používat žádné otřepané výmluvy typu "Nemám čas." "Za všechno může škola" atd... Ne. Jsem líná a vracím se domů za tmy a pod lampičkou to nechci fotit, protože spousty toho zanikne ve stínu. Rozhodla jsem se, že to nafotím zítra ráno, ať mám od toho klid a můžu se věnovat dalším článkům, které pro vás připravuji. Doufám, že se těšíte.
No a nyní k dnešnímu tématu. Jak asi někteří víte, chodím na SOU Služeb, obor kosmetička, takže škola s námi podniká různé akce. Ta dnešní byla Soutěž Koruna Kreativity. Této soutěže se zúčastňovali studenti právě SOU, nebo jiných se zaměřením kadeřník, kosmetička, vizážistka, ...
Pod perexem máte fotky a více informací. Budu ráda, když mi váš názor na fotky a článek napíšete opět do komentářů.

World Of Beauty & SPA

5. září 2014 v 22:12 | Marky

Dnes, 6.9. 2014 se vydala naše SOU Služeb na kosmetický veletrh World Of Beauty & SPA v Letňanech. Připravila jsem si pro vás menší ochutnávku toho, co tam bylo k vidění za druhy kosmetiky, pokud jste tam nebyly. Pokud jste to nestihly, nemusíte se bát, na jaře bude další veletrh. Pod perexem máte fotky, které jsem pro vás nafotila. Pokud budu u produktů vědět cenu, za jakou to tam prodávali, napíšu jí pod fotku.
 
 

Reklama