Březen 2015

World Of Beauty & SPA

14. března 2015 v 11:58 | Marky |  Články-akce

Ahoj, včera jsme se školou byly na akci World Of Beauty & SPA".
Sjíždí se sem všechny kosmetické značky, které třeba v drogerii nenajdete + obchody zaměřené na profesionální pomůcky na kosmetiku. Když vystoupíte v metru v Letňanech (správným východem), hned to uvidíte. To výstaviště nejde přehlídnout. Smějící se Pokud tam pojedete, schválně jestli se vám povede odjet s prázdnou.

Fotky z výstavy a všechno ostatni je v celém článku.
A ještě si prosím otevřete tenhle odkaz a přečtěte si to. Můžete pomoct. :)

Kontakty:
Facebook: Little-me
Twitter: Neon_Marky
Instagram: Neon.MarkyPhotoshoot z Petřína

7. března 2015 v 10:35 | Marky |  Články-ostatní

Dámy a pánové, už jsem tady zase! Tentokrát ne s žádným tutoriálem ani ničím takovým, ale mýma dokonalýma fotážema z Petřína, kde jsem v pondělí s kámoškou byla (ano, chtěla novou profilovku, tak jsem se nechala vyfotit taky a vznikly z toho skvělý fotky).
No, ehm. To bysme asi nebyly my, kdyby se nám zase něco nepřihodilo. Začalo to tím, že jsem měla přistoupit k ní do tramvaje (kterou jsem málem opět nestihla, haha). Vzrůšo začalo prakticky hned, protože tramvaják na mě čekal a neslyšel, že bych mu řekla "díky", který jsem řekla, nemůžu za to, že přes dveře neslyší.
Lidi na nás hned opovrhlivě koukali, protože my dvě jsme pořád vytlemený jak leča. Docela hezu. Když jsme dojely na Pohořelec (nejlepší cesta k Petřínu!!), tak jsme vystoupily, překvapivě, haha. To jste nečekali, co? Já taky ne (ehm - fórek, máte se smát).
Potloukali jsme se okolo Petřínské rozhledny a pak jsme nějak sešly dolů až jsme se objevily u takové hospody. A tady začaly vznikat naše fakin hezu fotáže. Kája moc ráda pózuje, takže nám vzniklo dost dobrých fotek (ta mrcha stejně půlku vymazala, protože "vypadám jako zhulená, podívej se na to.") A pak přišla řada na mě. Nejvíc jsme se fotily u místa, které nevím jak bych popsala. Je tam dole ta hospoda a je tam nějaká studánka. To třeba poznáte z fotek.
Když jsme se konečně dofotily, jely jsme z Hellichovi tram č. 20 do Divoké Šárky, přestoupily jsme na bus 119 a hurá do OC Šestka. Je tam totiž Pimkie. Hned jsme si tam vybraly nějaké oblečení a fotily se v kabince (1. fotka). Nic jsme si nekoupily a šly jsme na bus.
To budete teď koukat. Smějící se V létě, když moje kamka jela busem z OC Šestka, řidič jí zdravil a měl tam své tel číslo a popisek "hledám spřízněnou duši." Tehdy si ho uložila a trollily jsme ho. Nynější autobusák nás taky pozdravil. Mojí prdlou kamku napadlo na to číslo zavolat. Ze předu se ozvalo ,,Prosím?" hned následoval náš výbuch smíchu. Na Sídlišti Červený Vrch jsme radši vystoupily.
Pak jsme potkaly ještě jednoho našeho známého. Na Silvestra, když jsme jely do Depa, k nám nastoupil nějaký chlápek a ptal se, jestli nemáme "cígo". Pak kámoščinu sestřenici pohladil po hlavě. No, potkaly jsme ho Na S. Červený Vrch a udělal to samý nám. Nechutný.
Smůla pro nás, zavřely nám v Palladiu KFC (nevíet někdo, jestli ho zase otevřou? Chodila jsem tam s kelímkem.) V Tally Weijlu jsem si koupila hezkou sukni. Někdy vám jí ukážu. :)
Na závěr jsme se stavily v McDonaldu na zmrzlinu (McFlurry malina je dokonalý!) a jely jsme domů. No, tím by skončil náš vtipnej den.
Jak jste strávily prázdniny vy?
Btw. - zítra (v neděli), jdu ven s kámoškou která libově fotí, tak možná bude další fotážní článek. Klikněte na celý článek, je tam menší ukázka těch nejlepších fotek. Dohromady jich bylo asi 15.
A ještě něco - moje BFFFFFFFF Ivča si založila blog (kolikátý už?) Nemám tucha, ale tenhle jí snad už vydrží. Smějící se Bude tam spát různé recenze na knihy a seriály, tak se určitě podívejte. Odkaz ZDE. Nevím, jestli jde na Webnode psát komentář, ale pokud jo, tak jí ho určitě napište. No a doufám, že přístí týden bude konečně nějaké líčení. :D Jsem docela líná něco dělat, i když nápadů mám habaděj.
To je všechno, tak se mějte. *placák*
Kontakty:
Facebook: Little-me
Twitter: Neon_Marky
Instagram: Neon.Marky