Marnet Agency - Praha za 4 hodiny

21. února 2015 v 10:20 | Marky |  Články-já
Haha, jak začít? Fakt nemám tušení.
To určitě spousty z vás neví, ale dřív jsem měla hodně fansite stránek. Od Jetixu, Disney Channelu a Miley jsem se dostala až k Zendaye. Díky tomuto blogu jsem potkala spousty super lidí - Anetku, Tomáše a Verču. S Tomášem už se nebavíme, ale who cares.
S Anet se kamarádíme čtyři roky. Měly jsme spolu blog o Arianě Grande a tam jsme poznaly Petruš, ale o tom až jindy.
S Anet jsme si dřív psaly jednou za několik týdnů, ale poslední rok a půl si píšem každý den miliony zpráv.
A přesně před týdnem jsme se konečně viděly!
Anet přijela ve 14.10 na Hlavní nádraží v Praze, sešly jsme se před Tally Weijlem. Moje tramvaj měla spoždění, takže jsme se špatně hledaly. ALE NAŠLY JSME SE! V automatu jsme koupily 24h lístek do MHD (za pouhých 55 kč, no neochčij dopravní podnik). Jakmile byl lístek, jely jsme metrem na Náměstí Republiky. V Palladiu jsme prošly pár obchodů a stavily jsme se nahoře na jídle. Kdo by to byl řekl, my jsme obě takové nemluvné, že se s cizími lidmi moc nebavíme, ale s Anet nám jela huba pořád. Hodně jsem se bála, že to bude úplně jiné, než v chatu, mám jednu nepříjemnou zkušenost, že když jsem se sešla s jednou holkou, za celé 4 hodiny jsme si řekly pár vět. Naštěstí to dopadlo nad má očekávání a z Anet se vyklubal pěknej drak.
Třeba na takové "JDI" nezapomenu. Šly jsme spolu do obchodního domu Kotva do zrcadlového labyrintu. Jak jsme tak hledaly, kde to je, mě Anet strčila do silnice se slovem "jdi", kde mě málem přejelo auto. No, Anetko, jak by ses dostala zpátky na Hlavák? Nevinný V labyrintu to bylo super, prošly jsme ho za dvě minuty s rukama před sebou. Asi 3x jsme se ještě do něj vrátily a točily to. Smějící se
Anet by jednou chtěla na FAMU, tak hned po labyrintu jsme se metrem svezly na Národní Třídu a šly pěšky k Národnímu divadlu. Málem nás přejel kamion, ale to nikoho nezajímá, hehe. Když si vyfotila FAMU, kavárnu Slavii, divadlo a Vltavu, jely jsme tramvají na Staroměstskou. Hned jsme zapadly do Hany Bany. Hah a co teď? ,,Dáme si dvakrát Chai Latté. A jaké je prosím heslo na wifi?" Stay závislyčky pls. Ne, my to heslo potřebovaly, přísahám! Měly jsme mít srazík, ale nebyl.
Když jsme dochillovaly v Hany Bany, na mostě mezi Staroměstskou a Malostranskou jsme udělaly několik fotek (například ta úvodní) a zaútočily jsme opět na metro. Jely jsme na Náměstí Míru k Vinohradskému divadlu. Konalo se tam nějaké vystoupení a Anet je vášnivá sběratelka autogramů, tak jsme to nemohly vynechat. Obešly jsme divadlo, nakukovaly do oken a dveří, ale autogram nemáme ani jeden. Zamračený Tak někdy jindy, herce můžete potkat i v MHD.
Vyfotily jsme si kostel a pak jsme šly na tramvaj. Měla přijet v 18:31, přijela v 18:33. Vlak do Pardubic jel v 18:51. Bylo 18:40 a my jsme čekaly na I.P.Pavlova na metříčko. Když se uráčilo přijet, spriintem jsme běžely až na poslední nástupiště. A cestou jsme potkaly mojí kamarádku, která tam byla doprovodit na vlak svojí další kamku. Sotva jsme jí pozdravily, haha.
Anet nastoupila do vlaku a tím naše dobrosužství končí.
Pevně doufám, že se zase uvidíme co nejdřív, protože to bylo strašně super. Proč ti nejlepší lidé bydlí tak daleko?! Plačící Andopando, uč se, ať seš brzo v Praze. Plačící
A docela dost jsme toho nestihly. Chtěly jsme se podívat na Konzervatoř, Rudolfinum a jeden takový libový baráček na okraji Břevnova a Střešovic. Lepší barák jste neviděli, přísahám! Až budu někde mimo tramvaj, tak ho vyfotím a dám na Instagram, kde mě určitě followměte.
To by bylo už asi opravdu všdchno. A nebojte se, že vám u budu popisovat každý venek, kam s kým jdu. tyhle články se budou týkat jen lidí, co jsou VIP.
Příští týden vyjde nailart, další asi líčení. Zatím mám v plánu samé líčení, haha.
No a minulý týden jsme ve škole dostaly nabídku přihlásit se do soutěže v líčení. Docela jsem chtěla, měla jsem i nápad, ale jsem posera a nepřihlásila jsem se nikam. Možná příště, idk... Většinu líčení chci zpracovat prvně na blog, pak až do soutěže.
To je všechno, fakt!
Mějte se krásně a skládejte básně! ♥
Čus koblížci. ♥
*placák*


Kontakty:
Facebook: Little-me
Twitter: Neon_Marky
Instagram: Neon.MarkyFOTKY:V labyrintu.

Hany Bany
Chai Latté v Hany Bany (40 kč).

Náměstí Míru
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett - www.bellathorne-official.blog.cz Anett - www.bellathorne-official.blog.cz | Web | 21. února 2015 v 23:00 | Reagovat

Jsem VIP, haha! (bacha, netěš se na další setkání, to už tě jistojistě něco přejede, jsem na to expert)

2 neweresth neweresth | Web | 28. února 2015 v 12:51 | Reagovat

Je parádní najít si takhle přátele a sdílet podobné a stejné zážitky. Velice mi to líbí. Heh, a neboj, prostě na tom postoji zapracuješ a příště nebudeš mít strach, věřím tomu! Mimochodem, doplňující foto je fajn, mám ráda momentky. ((:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama