Listopad 2014

Recenze na rtěnky od Claire's

30. listopadu 2014 v 10:39 | Marky |  Kosmetika-Recenze
Čauky mňauky, skoro po týdnu přicházím s novým článkem. A mám tu tu slíbenou recenzi na rtěnky z Claire's. Mám dvě, zelenou a fialovou. Jeden kus stál 99 kč.
Ještě bych vám měla oznámit, že od příštího týdne budu celý prosinec přidávat sérii vánočních článků, tak se těšte. Nebude se jednat pouze o různé tipy, ale i o různá líčení. První článek vydám do pátku, už ho mám napsaný. Smějící se
Tak se asi vrhneme na recenzi, ne? Fotky a celá recenze bude opět v CČ.

Recenze na laky na nehty od Claire's

25. listopadu 2014 v 18:52 | Marky |  Kosmetika-Recenze
Ahoj, mám pro vás další článek, tentokrát recenzi na laky na nehty značky Claire's. Tak to nebudeme okecávat a jdeme na to, ne? :)
Více v CČ.

Malý předvánoční HAUL

22. listopadu 2014 v 11:02 | Marky |  Články-hauly
Ahoj, mám na dnešek pro vás připravený článek - HAUL, když jsem šla obhlédnout minulý týden Palladium. Bohužel se to neporařilo tam jít, aniž bych něco neutratila.
Takže jsem si pár věciček koupila. :)
Vím, že tento týden jsem už článek vydala, to se bude dít výjimečně! Spíše očekávejte jeden článek za týden.
Tak jdeme na to. Klikněte na "celý článek" a zobrazí se vám produkty.

Soutěž Koruna Kreativity

14. listopadu 2014 v 22:14 | Marky |  Články-akce
(ke čtení článku si pusťte tuto písničku)
Ahoj, vítám vás u dnešního článku. Bohužel vás zase zklamu, ale to líčení ještě pořád nemám nafocené. Nechci používat žádné otřepané výmluvy typu "Nemám čas." "Za všechno může škola" atd... Ne. Jsem líná a vracím se domů za tmy a pod lampičkou to nechci fotit, protože spousty toho zanikne ve stínu. Rozhodla jsem se, že to nafotím zítra ráno, ať mám od toho klid a můžu se věnovat dalším článkům, které pro vás připravuji. Doufám, že se těšíte.
No a nyní k dnešnímu tématu. Jak asi někteří víte, chodím na SOU Služeb, obor kosmetička, takže škola s námi podniká různé akce. Ta dnešní byla Soutěž Koruna Kreativity. Této soutěže se zúčastňovali studenti právě SOU, nebo jiných se zaměřením kadeřník, kosmetička, vizážistka, ...
Pod perexem máte fotky a více informací. Budu ráda, když mi váš názor na fotky a článek napíšete opět do komentářů.

Kouzlo podzimu

8. listopadu 2014 v 22:18 | Marky |  Články-ostatní
Foto: weheartit.com
Ahoj všichni, vítám vás u večerního sobotního článku. Dnešní článek bude na téma "podzim" :) Chtěla bych vám dát pár typů, jak si třeba podzimní čas zpříjemnit. :)
Podzim je roční období plné depresí, ale zase je jedno z nejhezčích. Já mám podzim hodně ráda, ale ty deprese k tomu moc ne.
Jako první jsem si pro vás připravila fotk,y fotila jsem je cca. před měsícem, kdy bylo listí krásně barevné a celkově byl podzim veselejší. Já mám ale ráda i to tmavo a mlhy, protože je to creepy, ale upřímně, vstávat se mi do toho vůbec nechce. Mám ve zvyku v tramvaji koukat z okýnka a přiznejme si, ráno před sedmou hodinou toho ve tmě moc neuvidíte. Je to velká škoda, protože projíždím Starou Prahou, která je prostě dokonalá a když vidíte ten chrám a Pražský hrad ve stínu vycházejícího slunce, je to mega nejvíc dokonalé.
Tak konec okecávání zbytečností, pod perexem máte fotky podzimu (ne že by to byla nějaká extra kvalita). Ještě níž budete mít typy, jak si podzim zpříjemnit, nebo-li, co mám já na podzim ráda.