První den na nové škole - mé dojmy

1. září 2014 v 21:54 | Marky |  Články-já

Dnes, 1. září, se žáci opět vrací do školy. Bohužel i já. A i já patřím mezi ty nebohý studentíky, kteří jsou vyklepaní z prvního dne školy. Možná jsem to zmiňovala, ale dneska jsem šla na SOU Služeb, obor kosmetické služby. Tak mě napadlo, proč nenapsat mé první dojmy? Dobře, dáme se do toho.
Ráno jsem jela tramvají. Moc jsem nesnídala, protože kdo by v nervozitě jedl? Alespoň já ne. Oblékla jsem se úplně obyčejně. Legíny, tílko, přes to croptop (to ričko nad pupík) a navrch mikinu.
Na záda batoh a jelo se. Nastoupila jsem do tramvaje, pak jsem přestoupila na metro a když jsem vystoupila, uvědomila jsem si, jak moc tam nechci. Vrátit se do metra jsem ale už nemohla, ten hajzl ujel. Napadlo mě si ještě počkat na druhý metro a jet dál a z toho propadenýho tunelu už nevylézt, žila bych si happy life pod zemí. Dobíhala jsem autobus a když jsem viděla nafoukanou krávu, už od pohledu, tam se mnou jede... no, bála jsem se, co bude dál.
Vystoupila jsem, zamířila jsem si to ke škole a když jsem viděla, co všechno tam je... říkala jsem si Co tady kurva dělám?! Sem já nepatřim! Všichni na mě tak divně čuměli... všichni kouřili.. No, tak jsem ty pohledy ignorovala, vešla jsem do školy, poslali mě k tělocvičně, kde mimochodem byly samý starší ročníky. Chtěla jsem utýct. Pak nás poslali dovnitř a poznala jsem tam svojí třídu. Některé holky jsou dost zmalované a vypadají nesympaticky, ale čtyři-pět z nich mi připadá pohodě.
Po přivítání prváků nás zavedli do třídy pro odborný výcvik, kde nám řekli menší info a pak jsme šli do naší třídy. Konec školy jsme zakončili prohlídkou školy.
Přijde mi akorát divné, že jim chybí skříňky pro pár studentů. Tak kde budou mít svoje věci? To mi přijde nedořešený...
Po škole jsem jela s dvěma holkama autobusem na nejmenovanou stanici, přestoupili jsme na metro a měla jsem šanci je aslespoň trošku poznat. Uvidíme, jaké to bude dál.
Co vy, jaká jste měli svuj první den? Dejte mi vědět, jestli jste také šli na střední, pokračujete na základce, nebo něco jiného.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett • www.bellathorne-official.blog.cz Anett • www.bellathorne-official.blog.cz | Web | 6. září 2014 v 13:17 | Reagovat

Já jsem nervózní každý den:(:D Ja tam taky nepatrim! U nás je taky malo skříněk, většina ma skříňku ještě s někým (já mám naštěstí sama hahaaa).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama